Активісти нарешті зайшли всередину офісу УЗ. Керівництво сховалось за бюрократичними перепонами (відео)

Барабани, кольоровий дим та заклики вийти керівникам до народу. Кілька громадських організацій, серед яких «Стоп корупції», «Стоп нелегал», «Народ проти корупції» проводять акцію протесту проти корупційних схем керівництва «Укрзалізниці» з розкрадання бюджету через непрозорі тендерні закупівлі.

Йдеться про те, що Тендерний комітет АТ «Українська залізниця» у ручному режимі, зухвало, не соромлячись навіть системи Prozorro, у двох процедурах відсіяв «зайвих» учасників і допустив до аукціону лише двох, що і стануть переможцями кожний у своїй заздалегідь визначеній процедурі. Результатом таких зловживань стане чергова закупівля за завищеними цінами паливних матеріалів та збитки державному бюджету на суму до 100 мільйонів гривень.

Активісти вимагають вийти до народу в.о. керівника УЗ Івана Юрика, щоб відреагувати на факти корупції. Працівники центрального офісу закрили вхід до громадських активістів. Але згодом пустили всередину – у фоє.

Акція під УЗ розпочалась з самого ранку Фото: СтопКор

«Нас просто ігнорують! Ми вже втретє телефонуємо в довідкову, щоб дізнатися, як зустрітися з керівництвом», – розповідають правозахисники.

Активісти намагаються записатись на прийом до очільника. За графіком громадська приймальня має відбутися 28 травня. Натомість УЗ скасовує прийом, спираючись на карантинні заходи.

«Через карантин прийом громадян в громадській приймальні припинено», – відповіли у відомстві.

Нагадаємо, новий в.о. керівника «Укрзалізниці» Іван Юрик, який працює на посаді лише півтора місяці, вже встиг засвітитись у низці корупційних скандалів, пов’язаних з відомством.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини