Активісти на Сумщині підтримали селян у боротьбі з фермером-боржником

Регіональний підрозділ ГО «Стоп корупції»  провів прийом громадян в с.Калюжне Лебединського району на Сумщині. Правозахисники надали консультації селянам, які вже 2 роки намагаються домогтися орендної плати за свої паї. Про це розповіли правозахисники відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" на Сумщині.

Громадська приймальня ГО "Стоп корупції" на Сумщині

«25 січня за численними зверненнями жителів с.Калюжне відбулася зустріч з ними з питання заборгованості підприємцем Звоновським Анатолієм Андрійовичем плати за оренду земельних паїв. Ця людина орендує сіножаті в с.Куданівка протягом 10 років. Протягом останніх 2 років люди (більш як 50 осіб) не отримують орендну платню», - розповідає активіст.

Постраждалі селяни розповіли стопкорівцям, що фермер Звоновський має фермерські господарства на території різних сіл Лебединщини. Підприємець розводить коней, свиней, баранів, корів. Люди підозрюють, що фермер має непогані статки. Утім, за оренду земельних паїв не розраховується, а від власників землі ховається.

Жителі с.Калюжне неодноразово зверталися до очільників органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, проте  їхні звернення залишилися без реакції. Коштів для того, щоб звернутися до суду, зокрема, на оплату судового збору, селяни не мають.

Люди – у відчаї і безвиході. Саме тому звернулися до активістів «Стоп корупції».

Фото: СтопКор

Стопкорівці звернулися до голови ОТГ Бакликова О.М. з проханням посприяти у розв'язанні проблеми жителів сіл, які неодноразово зверталися за допомогою. Також активісти надали телефон гарячої лінії для консультацій.

Зазначимо, сумські активісти ГО "Стоп корупції" регулярно організовують громадські приймальні для жителів регіону: надають безкоштовні правові консультації, допомагають готувати звернення до відповідальних інстанцій та висвітлюють прояви корупції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини