Активісти демонтували незаконно зведений піщаними браконьєрами мур на річці Коник

23.03.2020 11:20

Бідним вхід заборонено: у закритому містечку Коник на території Голосіївського району столиці живуть лише багатії. Та журналістів VIP-хутір зацікавив не стільки через крутих мешканців, скільки через земснаряд для намивання піску. Як ця конструкція опинилася навпроти маєтку одного з топкерівників столичної мерії? Дізнавайтеся з ексклюзивного розслідування Наталії Дігтяр.

У комунальному підприємстві «Плесо», у департаменті міського благоустрою столиці та в Держагентстві з водних ресурсів журналістам «СтопКору» в один голос заявили: жодних дозволів на будь-які роботи на цій території чиновники нібито не давали.

«Станом на сьогодні департамент не видавав контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення у зв’язку з проведенням будь-яких робіт за зазначеною адресою», – йдеться в офіційному документі.

Усі роботи на ділянці - незаконні

Слід зауважити, що цей припис представники департаменту благоустрою виписали ще на початку листопада, проте паркан, який встановили піщані нелегали, й досі перекриває вільний прохід до води. Тож кілька громадських організацій об’єдналися та демонтували частину огорожі.

«У департаменті міського благоустрою відповіли, що паркан на Лютневій, 58 є абсолютно незаконним. Адже ця установа не надавала жодної дозвільної документації на його встановлення. Навіть було складено відповідний протокол про адміністративне правопорушення», – розповів юрист ГО «Стоп корупції» Владислав Соловйов.

Тож частину демонтованого паркану представники «СтопКору» привезли прямо до комунальників, щоб нагадати про незаконні дії нелегалів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини