Активіст Стерненко назвав замовників та організаторів нападу на нього

07.09.2020 03:13

Одеський активіст Сергій Стерненко переконаний, що найбільше жадали цього очільник Одеси Геннадій Труханов та його компаньйон-олігарх Володимир Галантерник.

sternenkoodesa
Фото: УП

Так, активіст наголосив: на 100% упевнений у тому, що організатором чотирьох нападів (три сталися 2018 року і один цьогоріч) на нього є Олександр Подобєдов. В Одесі він відомий, як "смотрящий" за місцевими тітушками-найманцями, передає "Рубрика" посилаючись на "24 канал".

Тим часом співорганізатором нападу був, за словами активіста, Віталій Посувайло. Це товариш Подобєдова, який перебуває з ним в одній команді.

Виконавців нападу було двоє, переконаний Стерненко – це Олександр Ісайкул та Іван Кузнєцов. Їм віддавав вказівки безпосередньо Подобєдов.

А от замовниками цих нападів активіст вважає чинного міського голову Одеси Геннадія Труханова та його партнера Володимира Галантерника, адже саме їм він найбільше дошкуляв своєю діяльністю, розповідаючи про корупційні оборудки місцевої влади.

При цьому, Стерненко додав: правоохоронці вже допитували Подобєдова у рамках слідства, однак жодної підозри так і не було висунуто.

"Правоохоронці знають про його роль. Він не заперечує, що з ними зустрічався. Але він на волі, а судять мене", – зауважив активіст.

Він натякає, що місцева поліція також може бути причетна до нападів на активістів, адже частина правоохоронців перебуває "під крилом Труханова".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини