Активіст пояснив, чому приніс російський прапор на засідання міськради в Слов’янську

12.04.2021 20:40

Як пояснив активіст кореспонденту Укрінформу свою «акцію», він хотів за допомогою прапорів вказати, де сидять прихильники України, а де - Росії.

«Два прапора були занесені на сесію з метою позначити - де сидять прихильники України, а де Росії, з якими ми чомусь повинні про щось домовлятися, сперечатися під час війни. Коли Путін в танку сидить на кордоні», - заявив Хоменко, який очолює громадську організацію «Слов'янська Січ».

Хоменко нагадав, що в Слов'янську сьогодні досі не ухвалений бюджет міста, і, на його думку, конструктивній роботі міськради заважають представники ОПЗЖ, «Наш край» і «За мир і розвиток».

Він сказав, що прибулі до міськради поліцейські дуже швидко винесли із сесійної зали російський прапор, проте жодних протоколів складати не стали, тому що символіка цієї країни в Україні не заборонена.

«У нас, на жаль, 7 років війни, а у нас до цього часу російська символіка не заборонена. Треба заборонити російську національну символіку під час війни», - заявив Хоменко.

У поліції кореспонденту Укрінформу повідомили, що правоохоронці дійсно винесли із залу засідання міськради прапор Росії, було проведено його огляд, але протокол про порушення щодо активіста не складали.

У мерії Слов'янська відмовилися коментувати дану подію.

Як повідомляв Укрінформ, у Слов'янську через розбіжності депутатів міськради дотепер не ухвалений бюджет міста на 2021 рік. Міський голова Слов'янська Вадим Лях повідомляв, що через це виникають проблеми з наданням медичної допомоги населенню, потерпають інші напрямки життєдіяльності міста.

У Слов'янську 12 квітня депутати від трьох фракцій міської ради - ОПЗЖ, «За мир і розвиток», «Наш край» - ініціювали недовіру меру Вадиму Ляху, покинули сесію і не голосували за це. Засідання перенесено, питання залишилося відкритим.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини