Активістів антикорупційної організації запросили в експертну комісію «Укравтодору» – подробиці

26.12.2019 14:46

Директор «Укравтодору» Олександр Кубраков запросив активістів ГО «Стоп корупції» в експертну групу, яка займатиметься моніторингом тендерів та слідкуватиме за законністю їхнього проведення.

 

Фото: "СтопКор"

 

26 грудня в головному офісі «Укравтодору» відбулася зустріч керівника організації Олександра Кубракова з активістами ГО «Стоп корупції». В ході дискусії представникам організації запропонували увійти в комісію з моніторингу дорожніх тендерів. Відповідні документи про співпрацю підпишуть в новому 2020 році.

Про це повідомив активіст ГО «Стоп корупції» Володимир Циганов.

«Для нас це неймовірно позитивна новина, адже ми й до того брали активну участь у моніторингу ситуації з дорогами. Приємно, що наша професійна діяльність цінується такими установами як «Укравтодор», – зауважив він.

Нагадаємо, що нещодавно журналісти та правозахисники «СтопКору» провели розслідування стосовно нової дороги 499-503 км траси М12, яка буквально за декілька місяців після ремонту «розлізлася по швах». Внаслідок численних звернень до Державного бюро розслідувань України, Генеральної прокуратури України та інших контролюючих і правоохоронних органів активістам вдалося домогтися справедливості – покарати винних та полагодити дорогу належним чином.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини