Активісти звернулись до цілого ряду установ через бізнесменів-шахраїв Візгалова та Скосаря

20.11.2019 16:04

За два дні активісти ГО "Стоп корупції" обійшли близько десяти інстанцій у Дніпрі та області, щоб донести до відома правоохоронців та суспільства інформацію про злочинну діяльність "солодкої парочки" – двох бізнесменів Ігоря Скосара та Дмитра Візгалова.

Журналісти та правозахисники звернулись в ряд установ Фото: СтопКор

Саме екснардеп Скосар 5 років тому приголомшив всю країну зізнанням, що заплатив аж 6 мільйонів доларів кешем за крісло під куполом Ради. При цьому жодного бізнесу в нього не було. Журналісти "СтопКору" провели власне розслідування та знайшли ряд тісно пов'язаних з ним фірм. Випливло й ім’я Дмитра Візгалова — ще одного співвласника підпільної бізнес-імперії.

Саме Візгалов контролює Євгена Косова, Євгена Скосаря та його батька Ігоря Скосаря. Та й сама мережа підприємств вражає – до складу виробничо-промислової групи "Юмін" входить майже 20 компаній.

Ми перевірили всі компанії та зареєстрували запити щодо ряду серйозних порушень у їхній діяльності. Зокрема, питання виникли щодо дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозволів на видобуток копалин державного рівня, дотримання вимог законодавства з охорони праці, отримання неправомірної вигоди посадовцями ГУ ДФС у Дніпропетровській області, незаконної приватизації державного майна та спричинення майнової шкоди у розмірі в понад 10 мільйонів гривень.

Крім того, за ці два дні журналісти спільно з правозахисниками навідались у різні структури Дніпра.

"Ми звернулись у прокуратуру Дніпропетровської області, де подали звернення на особистому прийомі. Потім виїхали до Головного управління поліції Дніпра та подали звернення туди. Згодом виїхали до департаменту екології та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції, нас зустріли не надто привітно, але нам все-таки вдалося донести інформацію.

Також були в місцевій прокуратурі, де спілкувалися з першим заступником керівника і донесли інформацію про Скосаря та Ко. Передали звернення. Потім поїхали до керівництва поліції Соборного району, де нас прийняв виконувач обов'язків керівника. Ми провели дуже продуктивну роботу. За кримінальним провадженням справа закрита ще у 2017 р. Нам офіційно нададуть відповідь, де більш детально розпишуть усі питання", – розповів активіст ГО "Стоп корупції”.

Фото: СтопКор
Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини