Активісти звернулись до Дніпровської міськради з вимогою розірвати договори з компаніями родини корупціонерів Мішалових

18.10.2019 17:42

Громадська організація "Стоп корупції" звернулася до Дніпровської міської ради з вимогою розірвати договори на встановлення опалювальних котлів з компаніями "Комунжитлосервіс" та "Майстер-Буд".

"Наразі виявлено, що в процесі виконання  договорів ТОВ "Майстер-Буд" було допущено низку порушень виконання договірних зобов'язань і було здійснене умисне завищення цін на виконані роботи та комплектуючі. Також в актах виконаних робіт вказано роботи, які фактично не виконувалися, а обладнання, яке за актами було доставлене на об’єкт будівництва, насправді не постачалося. За цими фактами органи Національної поліції та прокуратури порушили декілька кримінальних проваджень (зловживання владою та шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб та в особливо великих розмірах)", – йдеться у зверненні.

В'ячеслав Мішалов 

Активісти також зазначили, що вже скерували низку відповідних запитів до уповноважених органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів з метою з'ясувати усі деталі та обставини вчинення злочинів.

Нагадаємо, пан Мішалов працював секретарем міськради у 2016-2017 роках, за цей час фірми його дружини, батька та самого В'ячеслава виграли тендерів на майже пів мільярда гривень.

Одна з найпоказовіших схем – встановлення котелень у навчальних закладах Дніпра, про що "СтопКор" вже робив велике розслідування. Тоді ми з’ясували, що фірми родини Мішалова отримали багатомільйонний підряд на цей проєкт.

Окрім цього, щонайменше 2 котельні взагалі досі існують тільки на папері, хоч бюджетні гроші за них і заплатили.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини