Активісти зупинили спроби браконьєрів з Видубичів у Києві вивезти крадений пісок

23.10.2018 14:21

8 вантажівок намагались проїхати на територію ТОВ «Мостобуд» на Видубичах у Києві, щоб вивезти незаконно видобутий пісок. Спроби забрати крадене зупинили громадські активісти, які встановили на місці контрольно-пропускний пункт. Борці з браконьєрами викликали на об'єкт патрульну поліцію.

«Пісок ще не арештований, але до моменту, поки не буде винесено рішення про накладення арешту, жодних дій з ним вчиняти не можна!», – зазначають організатори блокпосту біля воріт ділянки, яку орендує ТОВ «Мостобуд».

Зазначимо, що у КМДА хочуть розірвати договір оренди з фірмою через нецільове використання земель Водного фонду. Браконьєри завдали мільйонних збитків міському бюджету та природі.

Нагадаємо, днями слідчо-оперативна група ГУНП Деснянського району Києва, представники Деснянської прокуратури та співробітники Управління захисту економіки міста Києва провели слідчі дії на території незаконної точки видобутку у київській промзоні по вулиці Промисловій, 4.

Слідчі водної поліції подали клопотання до суду щодо накладення арешту на техніку нелегалів, тому жодна діяльність на точці не може здійснюватися.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X