Активісти здали Андрію Богдану досьє на одеського суддю Чванкіна

08.10.2019 14:47

Незаконне збагачення, неправдива інформація у декларації та звільнення з-під варти небезпечних злочинців. Це коротко про суддю Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. А повне досьє на суддю активісти ГО «Стоп корупції» передали в Офіс президента Зеленського. 

"Декларує одне, а живе зовсім іншим – розкішним життям", – розповіли активісти

Ми, представники громадської організації «Стоп корупції», звертаємося до Вас у зв’язку з виявленням в результаті журналістського розслідування фактів корупційних діянь та інших порушень законодавства з боку голови Київського районного суду м. Одеси – Чванкіна Сергія Анатолійовича.
Ба більше, варто зауважити, що за інформацією, отриманою зі ЗМІ, нам стало відомо про те, що Чванкін С.А. подав необхідний пакет документів для участі у конкурсі на зайняття посади голови Апеляційного суду Одеської області.

Ми як представники громадськості вкрай обурені такою ситуацією з огляду на те, що згідно з отриманою нформацією про матеріальні статки, здобуті під час знаходження на нинішній посаді, Чванкін С.А. міг збагатитися незаконно.

Сьогодні під ВККСУ палили фаєри

По-перше, голова Київського районного суду м. Одеси вніс до декларації сумнівні дані щодо квартири, зазначеної в декларації як "спільна власність Чванкіна С.А. і його дружини Голубєвої Н.Ю.”, оскільки у 2-х офіційних реєстрах Голубєва Неллі Юріївна у 2017 році вказала 2 різних адреси реєстрації: м. Одеса, вул. Академічна (Піонерська), 14, кв. 87 (в Єдиному реєстрі адвокатів України) та м. Одеса, вул. Академічна (Піонерська), 14, кв. 88 (в Єдиному державному реєстрі фізичних осіб-підприємців).

По-друге, в декларації доходів за 2017 рік Чванкін вказав на проживання в садовому (дачному) будиночку 336,6 кв. м в Одесі, який знаходиться у власності матері його дружини Голубєвої Олени Михайлівни. Але придбання нею будиночка в Одесі вартістю орієнтовно 1.000.000 млн грн є сумнівним, оскільки Голубєва О.М. є колишньою вчителькою української мови школи в смт. Овідіополь, яка на сьогодні перебуває на пенсії. У зв'язку з цим не виключено факт запису на тещу володіння свого майна.

Також хочемо звернути увагу на те, що наприкінці 2011 року був амністований Дмитро Кравець (син депутата обласної ради від Партії регіонів Олександра Кравця), який в серпні 2009 року збив на смерть 27-річного чоловіка і залишив його 27-річну супутницю з інвалідністю. Таке рішення суд ухвалив попри те, що Кравець врізався в людей, які знаходилися на проїжджій частині, на швидкості 112 км / год, неодноразово конфліктував із законом (за словами адвоката потерпілих, винуватець ДТП фігурує в шістнадцяти кримінальних справах), був під слідством, а за рік до ДТП його вже амністували за скоєний злочин (заволодіння автомобілем за допомогою насильства).

Справа про хабарі мера м. Білгорода-Дністровського Нановського. Так, за даними слідства, мер вимагав у власника ПП "Автостанція", депутата міськради Михайла Махнева, гроші за не розірвання комунальним підприємством "Асорті" договору оренди земельної ділянки на Ізмаїльській вулиці. Там знаходиться кінцева зупинка маршрутних автобусів.
Махнев з червня 2013-го нібито щомісяця виплачував Нановському великі суми. А затримали чиновника 23 січня 2014 року в момент отримання останнього хабаря у розмірі 8 тис. грн. Процес передачі грошей був знятий на приховану камеру.

Після слухання справи Київський районний суд м. Одеси засудив мера Білгорода-Дністровського Ігоря Нановського, обвинуваченого у вимаганні та одержанні хабаря, до шести років позбавлення волі з конфіскацією майна. Але апеляція ухвалила рішення про скасування вироку Київського районного суду м. Одеси та замінила на 2 роки умовно», – ідеться у тексті звернення на ім‘я голови Офісу президента Андрія Богдана.

Активісти просять вивчити усі деталі справи Сергія Чванкіна, провести перевірку фактів та не допустити його призначення на керівну посаду суддівського корпусу, а саме голови Апеляційного суду Одеської області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X