Активісти заявили про старт антикорупційної кампанії у Кривому Розі – подробиці

Мешканці Кривого Рогу анонсували створення відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції». Про це заявив представник місцевої громади Сергій Зикін на масштабній антикорупційній пресконференції, що відбулась 11 листопада у Дніпрі.

 

Учасники конференції у Дніпрі Фото: СтопКор

 

«Коли ми дізналися, що є така громадська ініціатива, ми зрозуміли, що це сильний рух і що ми хочемо, щоб він був і в нашому місті», – коментує він.

 

"Тепер ми сила", - Сергій Зикін
Фото: СтопКкор

 

Відтепер Дніпропетровщина стане ще ефективнішою у боротьбі з корупцією. Створення нового осередку є вагомим кроком вперед і дасть можливість ставати на заваді будь-якому лобіюванню інтересів чиновників.

«До цього моменту у нас не було таких джерел, як телебачення, медіапортали. Тепер є наші друзі – Київ, Дніпро, Марганець. Тепер ми сила, ми можемо досягти чогось значно швидше», – додав активіст.

Нагадаємо, за 4 роки існування проєкту «Стоп корупції» в Україні відкрили майже 60 регіональних осередків, що вже працюють у найвіддаленіших куточках країни. Координатори організації запрошують всіх небайдужих активістів долучатися до лав армії борців із корупціонерами, яка невпинно росте.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини