Активісти зареєстрували в ГПУ скаргу щодо бездіяльності правоохоронних органів на Вінниччині (фото)

14.01.2020 17:01

Активісти ГО "Стоп корупції" зареєстрували скаргу щодо бездіяльності правоохоронних органів у Вінницькій області щодо розкрадання державних коштів на будівництво доріг траси М12 499-503 км в офісі Генерального прокурора України.

 

Фото: "СтопКор"

 

Про це повідомив член організації Володимир Бережний.

"Хотілося б нагадати, що ми слідкуємо за розвитком ситуації із дорогами на Вінниччині, і не дамо її "зам'яти" чи закрити. Винні мають відповісти за свої вчинки", – зауважують активісти.

Крім того, звернення стосовно цього правопорушення було надіслане Президенту України Володимиру Зеленському, Прем'єр-міністру України Олексію Гончаруку, міністру інфраструктури України Владиславу Криклію та голові Державного агентства автомобільних доріг України Олександру Кубракову.

 

Активісти також звернулися до ДБР
Фото: "СтопКор"

 

У зверненні активісти просять перевірити зафіксовані корупційні порушення, звільнити пана Корольчука з посади та провести аудит усіх ділянок, якими займалася СУАП "Інтервіас Україна".

 

Фото: "СтопКор"

 

Як повідомляв "СтопКор" раніше, йдеться про ділянку дороги 499-503 км траси М12, яку відремонтували буквально декілька місяців тому та яка вже "розлазиться по швах". Тендер на виконання робіт виграла така собі компанія "Інтервіас", яка і до того засвітилася своїм непрофесійним підходом до роботи. У ході розслідування журналісти з'ясували, що за цими схемами стоїть Ігор Корольчук. Коли він був директором департаменту комунального господарства Вінниці, "Шляхбуд" почав вигравати численні тендери. За вказаний період зазначені товариства виграли тендерних пропозицій на суму близько 1 млрд грн.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини