Активісти “СтопКору” беруть під контроль будівництво олімпійської бази на Донеччині

17.10.2018 11:49

16 жовтня у місті Святогірськ Донецької області відбувся круглий стіл, зініційований активістами "СтопКору". До участі були запрошені громадські організації, активісти, а також представники влади.

Головною темою для обговорень стало планування будівництва олімпійської бази в місті – комплексу спортивних споруд для підготовки спортсменів та проведення змагань.

На круглому столі вирішили, що будівництво комплексу буде розбито на три черги. Перша передбачає зведення адміністративної будівлі, готелю, медустанови та каскаду спортмайданчиків. Друга – стадіону з біговими доріжками, футбольним полем і критим легкоатлетичним манежем. На третьому, завершальному, етапі планується побудувати критий плавальний басейн з довжиною дзеркала води у 75 метрів. Усі об'єкти та споруди використовуватимуться як для підготовки спортсменів, так і для проведення змагань, зокрема й міжнародних.

Передбачається, що усі об'єкти будуть доступні для використання місцевими мешканцями; крім того, там будуть відкриті відділення дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Також, як запевняє на своїй сторінці у Facebook голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць, проект має бути виконаний без порушень, зокрема, природні ресурси на місці будівництва будуть збережені.

"Директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, який представляв проект, відповів на запитання і, сподіваюся, розвіяв побоювання громадськості. Зокрема, висловив чітку позицію обласної влади: дубовий гай з його віковими деревами однозначно буде збережений, не постраждають і ті дуби, які ростуть на місці, передбаченому під забудову, – вони будуть "вписані" у проект" – написав він.

Тепер слово за місцевими депутатами – вони мають вирішити, чи виділяти землю під цей об'єкт. Якщо їхнє рішення буде позитивним, обласна влада (департамент сім'ї, молоді та спорту як замовник) готова провести конкурс на кращий проект олімпійської бази. Фінансуватися будівництво буде з обласного та державного бюджетів. Крім того, для зведення окремих споруд планується залучати й міжнародні інвестиції.

Запис трансляції круглого столу "Стоп Корупції" у місті Святогірськ дивіться тут:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини