“Активісти розповіли, що Порошенко всіх підкуповує”, – мер Дніпра пояснив видачу матеріальної допомоги пенсіонерам напередодні виборів

13.02.2019 13:43

Мер Дніпра Борис Філатов в інтерв’ю виданню LIGA.net підтвердив надання матеріальної допомоги пенсіонерам з бюджету та пояснив видачу цієї так званої «Петрової тисячі».

За інформацією видання, з місцевого бюджету Дніпра на матеріальну допомогу пенсіонерам напередодні виборів виділили 140 мільйонів гривень. Місцеві активісти стверджують, що ці кошти зняли з ремонту стадіону та лікарні.

«Мы случайно попали в эту смешную историю. Активисты рассказали, что Порошенко всех подкупает. Они даже не понимают, как работает бюджет» - прокоментував інформацію Борис Філатов.

На запитання чому ця матеріальна допомога виплачується саме напередодні виборів і виглядає як використання адмінресурсу, відповів: «Понимать это можно по-разному. Мы всегда выдавали помощь. Естественно, не в таком объеме и не такому количеству людей, но в десятках миллионов гривень ежегодно. Мы не думали, что по этому поводу будет столько спекуляций» та додав, що ті, хто раніше доходив до нього, як до мера, могли отримати до 50 тисяч гривень допомоги.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини