Активісти під НБУ “вимітали” очільника установи Смолія (відео)

15.11.2019 11:10

15 листопада під стінами Нацбанку активісти взялись за віники й скандували "Смолій, вимітайся", адресуючи ці слова очільнику Національного банку України Якову Смолію. Саме його відставки, а також його заступниці Катерини Рожкової, вимагають мітингувальники.

Нагадаємо, у Києві вже третій день триває масштабна акція протесту "Зупинимо корупцію в НБУ". Її ініціатор – ГО "Стоп корупції". Активісти вимагають, щоби керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової притягли до відповідальності за покривання корупційних схем.

На другий день мітингарів почули й ініціативна група зустрілась із головою Ради Богданом Данилишиним. Було домовлено про зустріч, яка має відбутись сьогодні, 15 листопада між представниками громадських організацій, народних депутатів України та членів Ради НБУ

Під НБУ вже третій день тривають протести Фото: СтопКор

Як повідомляв "СтопКор" раніше, НАЗК перевірило декларацію голови Нацбанку Якова Смолія за 2015, 2016 та 2017 роки та виявило там розбіжності на суму у понад 18 мільйонів гривень.

Крім того, Рахункова палата дослідила кошторис витрат НБУ за 2018 рік і виявила там неефективні витрати на сотні мільйонів гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини