Активісти чи бізнесмени: чиї інтереси насправді захищає ГО «Право та захист Васильківщини»?

03.10.2019 10:04

Хто тримає у страху містечко Васильків за 20 км від столиці? За словами тутешніх жителів, псевдоактивісти з ГО «Право та захист Васильківщини» не лише займаються нелегальним бізнесом, але й демонструють агресію, та попри все це позиціонують себе як борці за справедливість. Чому ж «активісти» водночас закривають очі на порушення поруч з власним офісом? Подробиці – у матеріалі Марії Гураль.

Так, одним з яскравих прикладів є ринок, що належить батьку засновника ГО Руслана Суханова, Валерію Олександровичу.

Як розповідає голова Калинівської сільської ради Юлія Олексенко, ринок знаходиться на земельній ділянці з цільовим призначенням для житлового будівництва, наразі ж там побудовані торгові ряди. Детальний план території розроблений з порушеннями, тому наразі цей ринок не зовсім законно знаходиться на наявній земельній ділянці.

Така ж ситуація і з незаконною газовою заправкою, над якою красується реклама громадської організації. До речі, тутешні мешканці підозрюють, що заправка належить кумові Суханова – Василю Гедзику, така сама розміщена й у Василькові, просто біля житлового будинку.

ГО "Право та захист Васильківщини" місцеві жителі пов'язують із кришуванням грального бізнесу

Тож зібравши усі факти в одне ціле, варто замислитись над логічним запитанням: чи не використовує підприємець громадську організацію заради власних бізнес-інтересів? Та чи будуть закриті незаконні гральні заклади, через діяльність яких бюджет щорічно втрачає мільйони гривень?

«СтопКор» продовжує відстежувати ситуацію у Василькові, тож очікуйте на нові факти й деталі подій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини