Активіст “Стоп корупції” поговорив з очільником СБУ у Львівській області щодо порушення виборчого законодавства – подробиці

27.03.2019 13:13

26 березня у Львові активіст відокремленого місцевого підрозділу ГО "Стоп корупції" Віктор Палас навідався з візитом до Головного управління СБУ у Львівській області та доніс до відома керівника установи Олександра Ткачука інформацію щодо порушення виборчого законодавства в регіоні.

Зокрема, Віктор Палас наголосив на проблемі невідповідності приміщення для облаштування виборчої дільниці №118 у місті Львові, яке, відповідно до постанови ЦВК №31, повинне мати площу не менш ніж 80 кв. м. На думку активіста, правоохоронці ігнорують цю та інші проблеми.

"На мою думку, дуже безвідповідально до виборів у Львівській області ставляться працівники СБУ. Вони приходили на одне з перших засідань ОВК, подивились приміщення й сказали, що все добре. Жодного акту спостереження не надали. І це при тому, що після того, як вони пішли, члени ОВК проголосували щодо неприпустимості такої ситуації й наголосили на необхідності запросити на комісію ще раз працівників поліції, органів влади місцевого самоврядування та СБУ з метою належного забезпечення виборів в частині кожного органу влади", – зазначив пан Палас.

Також активіст наголосив на проблемі відсутності зв’язку на зазначеній виборчій дільниці та розповів, що сейф, призначений для документів, не виконує свої функції, оскільки він не закривається.

У відповідь очільник Львівського управління СБУ повідомив, що перевірить надану інформацію та пообіцяв належно відреагувати в межах наділених йому повноважень.

В ході зустрічі обговорили ще декілька болючих для місцевої громади питань.

"Крім того, ми підняли теми щодо участі іноземних громадян в інвестиційних схемах, які, ймовірно, завдають фінансових збитків державному бюджету України, про отримання неправомірної винагороди службовцями ЛОДА та про корупційні схеми під час реєстрації злочинів у ЄРДР", – додав Палас.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини