Акела знову промахнувся? – Нацполіція спростовує заяву МОЗ щодо “невідомих, які захопили ОНМедУ”

11.12.2018 11:11

"За фактом сьогодні прийшли живі та справжні судові виконавці Мін'юсту з реальним виконавчим листом справжнього суду, що іменем України ухвалив виконавче провадження, яке обов'язкове до виконання будь-кому, допоки не буде скасоване у законний спосіб, про яких "невідомих" йдеться – не зрозуміло" – повідомив радник керівника одеської поліції Руслан Форостяк на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Так він прокоментував заяву МОЗу щодо захоплення Одеського медичного університету "невідомими".

Інформацію щодо законності дій, які відбувались учора вранці в медичному виші, у коментарі для "Української правди" підтвердив також керівник одеської поліції Дмитро Головін: "Є рішення суду і відкрите виконавче провадження", – зазначив він.

Нагадаємо, вчора, 10 грудня, у рамках виконання рішення Окружного адмінсуду Києва, який визнав незаконними дії МОЗу щодо призначення своєї колишньої працівниці Владлени Дубініної на посаду в.о. ректора вишу та нелегітимним звільнення ректора ОНМедУ Валерія Запорожана, до навчального закладу за допомогою державних виконавців потрапив новий керівник. Згідно з випискою з держреєстру – це Юрій Сухін.

Проте згодом Міністерство охорони здоров’я на своїй офіційній сторінці поширило допис, в якому йшлося про нібито захоплення вишу "невідомими особами".

"МОЗ України стало відомо про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця", – заявили у МОЗ.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли у відомстві навмисно або не розібравшись у деталях поширюють інформацію, яка не відповідає дійсності.

Так, наприклад, на початку скандалу навколо ОНМедУ виконувачка обов’язків міністра Уляна Супрун повідомила, що комісія з МОЗу повинна ознайомити ректора Одеського медичного університету із наказом про звільнення, та наполягала на тому, що з того дня він вважатиметься звільненим. Водночас журналістам стало відомо, що напередодні, 17.07.2018, очільниця МОЗу була поінформована про те, що ректор Запорожан знаходиться на лікарняному.

Згодом, після ухвалення судом заборони МОЗу призначати виконувача обов’язків ректора, очільниця відомства виступила із заявою, що у міністерстві порушили цю ухвалу свідомо, бо вважають її "абсурдом". Щоправда, коментуючи ситуацію, Супрун вважала, що йдеться про рішення Печерського суду столиці, тоді як позов ректора ОНМедУ розглядається в Окружному адміністративному суді міста Києва.

Отже, виникає логічне запитання – у чому ще помиляється виконувачка обов’язків міністра та підконтрольне їй відомство.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини