Ахметов вийшов з Офісу Президента, щоб поспілкуватися з активістами – фото

9 серпня під час акції протесту, що триває в Києві, активісти зареєстрували колективне звернення до Президента України Володимира Зеленського через викрадення підприємця Кирила Суворова працівниками ДФС у Дніпрі. Вони поспілкувались із консультантом Офісу Президента Ігорем Ахметовим та повідомили йому про злочин, вчинений податківцями, а також проінформували про хід справи.

"Юристи поспілкувались із потерпілим Кирилом Суворовим, він все детально розповів – де перебував та з якими слідчими під час тримання його у заручниках. Ми все це докладно описали й передали. Наші вимоги – взяття президентом на особистий контроль цієї ситуації, а також ми маємо намір дізнатись, чому досі не оголошені фігуранти справи. Вони ходять, дають свідчення, а потім тікають через чорний хід. Йдеться, зокрема, про Пенькова, який уникає розмов з пресою", – наголосили активісти.

Ахметов взяв екземпляри звернення та зважив на інформацію про зловживання працівників ДФС.

Нагадаємо, громадянина України Кирила Суворова було викрадено та незаконно утримувано в неволі майже місяць.

При цьому працівники податкової міліції взагалі відхрещувалися від Кирила та запевняли родичів, що не знають про його місце перебування.

5 червня рідні Кирила разом з адвокатами прийшли до фіскалів, їм повідомили, що з Кирилом все добре і він не хоче бачити свою родину та друзів.

Згодом, коли стала відома правда, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков, який фактично підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це "програмою захисту свідків".

Після довгого тримання в неволі, з 29 травня до 18 червня цього року, Кирило Суворов зміг утекти від своїх викрадачів.

Зауважимо, у Дніпрі та Києві відбулись масштабні акції протесту. Люди вимагали розслідування цієї резонансної справи та звільнення податківців, які взяли громадянина у заручники.

12 липня у Дніпрі про злочин ДФСника дізнався Президент України Володимир Зеленський. Він записав прізвище посадовця на свій телефон, після чого 6 серпня першого заступника начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергія Пенькова викликали на допит у ДБР щодо викрадення людини.

Читайте також: "Розвал партії Смешка: в політсилі почалися великі конфлікти".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини