Ахметов відповів Зеленському на слова про підготовку до держперевороту

Олігарх Рінат Ахметов відповів президенту Володимиру Зеленському на слова щодо його участі в підготовці до державного перевороту спільно з Російською Федерацією.

Ahmetov vidpoviv Zelenskomy derzhperevorot
Ахметов відреагував на слова Зеленського про участь у підготовці до держперевороту Фото: EPA

Український олігарх Рінат Ахметов звинуватив президента України Володимира Зеленського у брехні. Так він прокоментував слова останнього про нібито участь Ахметова у підготовці до державного перевороту в Україні на початку грудня. 

Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським, про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується Президент. Моя позиція була і буде однозначною – незалежна демократична та цілісна Україна з Кримом та моїм рідним Донбасом. Мої дії це підтверджують”, - йдеться у заяві Ахметова на сайті його холдингу SCM.

Він також заявив, що буде продовжувати захищати Україну та берегти її від авторитаризму. 

“Як громадянин України, найбільший інвестор, платник податків і роботодавець країни і далі захищатиму вільну Україну, вільну економіку, демократію та свободу слова. І зроблю все від себе залежне, аби авторитаризму та цензури в Україні не було”, - закінчив олігарх.

Зазначимо, під час пресмарафону Володимир Зеленський заявив, що 1-2 грудня в Україні планували державний переворот. За його словами, участь у фінансуванні бере Рінат Ахметов.

Пресконференція президента Володимира Зеленського:

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що екскерівник Головного управління розвідки Міноборони України Василь Бурба — авантюрист та аферист.
  •  Зеленський заявив, що ще не вирішив, чи піде на другий термін. Це залежатиме від того, як до нього ставитимуться люди.
  • Під час пресмарафону Володимир Зеленський заявив, що 1-2 грудня в Україні планували державний переворот. Участь у фінансуванні бере Рінат Ахметов.
  • Президент України Володимир Зеленський під час своєї пресконференції сказав, що він не Янукович і втікати нікуди не збирається. Також він згадав експрезидента Порошенка і заявив, що на бульдозер залазити не буде.
  • Володимир Зеленський заявив, що загроза війни з Росією спостерігається щодня. Також триває залякування українців.
  • Під час конференції “30 запитань Президенту України” Володимир Зеленський відповів, коли чекати на деолігархізацію та "посадки".
  • Зеленський також заявив, що сподівається на закриття питання про обрання нового голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вже до кінця цього року.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини