Ахіджанов працювати не буде – головний аграрій України Тарас Висоцький

Директор господарсько-фінансового департаменту в Міністерстві аграрної політики та продовольства, а заодно і корупціонер Баграт Ахіджанов нарешті покине ряди можновладців. Про це в інтерв’ю "СтопКору" сказав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький.

Тарас Висоцький - заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики

За його словами, після остаточної ліквідації Міністерства агрополітики буде розформований і департамент, який очолює корупціонер.

"Фактично МінАПК ліквідується. У нас є департамент з ведення господарської діяльності, тож той департамент теж буде ліквідовано", – зазначив Висоцький.

Головний аграрій країни додав, що передача функцій Мінагрополітики до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України має бути завершена до кінця 2019 року.

"Є затверджений план. До 1-го січня має завершитись об’єднання. Деякі організаційні моменти будуть закінчені до 1-го лютого”, – сказав він.

Нагадаємо, у наших розслідуваннях раніше вже фігурувало прізвище Ахіджанова. Тоді ми проаналізували декларацію високопосадовця і виявили багато розбіжностей між заробітками чиновника та його рідних і їхніми статками.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини