Агєєв зізнався, що є російським військовослужбовцем

10.07.2017 09:38

Полонений під час захоплення ДРГ бойовиків Віктор Агєєв підтвердив, що є російським військовослужбовцем, який підписав контракт з ЗС РФ. За його словами, через 4 дні після того, як він прийняв умови контрактної служби, його перекинули брати участь в бойових діях на Донбасі.

Новину повідомляє "Преса України".

"Я військовослужбовець. Частина 65246 (розташована в місті Новочеркаськ, це полк зв'язку і навчальний центр Повітряно-космічних сил Росії – ред.)", – розповів Агєєв.

Також він підтвердив, що в березні 2017 року приїхав в Ростовську область і підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. За його словами, він приїхав у свою частину, пробув там 4 дні, підписав контракт і буквально відразу був відправлений на Донбас.

"Відправлення, напевно, була. Не знаю... Я не заглиблювався. Відправили й відправили. Гроші платять, і... служба є служба", – зазначив Агєєв на питання, чому так швидко він був відправлений на Донбас.

Також він припустив, що інших російських військовослужбовців відправляли разом з ним.

"Може бути, інших відправляли, але не моїм "рейсом", тобто іншою партією, так сказати. Я їхав і Алекс (загинув у перестрілці при ліквідації ДРГ командир групи Олександр Щерба)".

Нагадаємо, 24 червня українські військовослужбовці в районі проведення Антитерористичної операції знешкодили диверсійно-розвідувальну групу противника і взяли в полон групу бойовиків, один з них – росіянин з Алтайського краю.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини