Агросуперечки на Кіровоградщині тривають

02.07.2018 08:04

5,5 тисяч гектарів землі, 785 пайовиків та 345 працівників. Саме так наразі виглядає сільськогосподарський виробничий кооператив «Агрофірма Маріампольська», що у селі Луганка Кіровоградської області. Та працівники агрофірми вже декілька місяців не можуть працювати у нормальному режимі, адже їхнє підприємство нещодавно намагалися захопити рейдери.

А розпочалися негаразди із кількох візитів правоохоронців до офісу кооперативу.

«Сюди приїхали представники обласного управління поліції із рішенням суду на вилучення бухгалтерських документів на основі заяви одного з працівників підприємства, який нібито підозрював мене, що я зловживаю службовим становищем», - розповідає журналістам Костянтин Міщанін, голова правління СВК «Агрофірма Маріампольська».

Люди кажуть: нарікань на голову кооперативу не було. Звинувачення сфабриковано з однією метою – отримати документи.

А вже наступного дня після останнього візиту поліції сталося диво: «Агрофірма Маріампольська» з кооперативу якимось чином всього за одну ніч перетворилася на товариство з обмеженою відповідальністю. Зазвичай на зміну форми власності потрібно не менше двох місяців. Утім, реєстратор з Кропивницького – пані Вікторія Кундас – обійшла закон на користь рейдерів. Дана особа вже не раз потрапляла в поле зору правоохоронців і ледь не отримала кримінальну відповідальність. Та, як виявилося, на робочому місці вона не з'являється.

Наразі місце роботи пані Кундас – Кіровоградська філія столичного комунального підприємства. Журналісти «СтопКору» вирішили завітати і до головного офісу – столичного КП «Благоустрій Шевченківського району»», але таке підприємство, схоже, взагалі не існує.

Тож з дивами на Кіровоградщині розбиралася комісія Мін’юсту та вже відсторонила кіровоградського реєстратора від роботи через участь у рейдерстві кооперативу.

Деталі цієї справи – у сюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини