Агресія РФ: депутати польського Сенату ухвалили резолюцію

21.04.2021 21:24

Комітет Сенату Польщі з питань закордонних справ прийняла резолюцію, в якій висловили підтримку Україні на тлі посилення військової активності РФ на кордоні. У засіданні брав участь український посол Андрій Дещиця, який розповів про ситуацію в регіоні. Про це повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця в Facebook, передає "РБК-Україна".

Zasidannya komisii Senatu Polshi
Фото: facebook.com/andrii.desh

За його словами, резолюція була прийнята на спеціальному засіданні комісії, присвяченій ситуації в Україні. У документі засуджуються агресивні дії Москви проти Києва. Також у ньому наголошується небезпечне збільшення російської військової техніки і посилена активність ВМФ РФ в Чорному морі, включаючи заборону на судноплавство в Керченській протоці.

Відзначається, що є дані про прохання сепаратистів до російської влади непідконтрольні українські території до РФ, і "ця спроба ескалації напруженості повинна трактуватися як продовження стратегії дестабілізації Європи".

У резолюції комітет закликає "влада РФ зупинити подальшу ескалацію напруженості і дестабілізацію ситуації з безпекою в регіоні, і просить лідерів держав НАТО ініціювати консультації" з цієї проблеми. Підкреслюється, що тільки жорстка позиція країн ЄС і НАТО, може "запобігти подальшій військовій ескалації і війні".

Дещиця подякував польським парламентарям за "незмінну підтримку незалежності та територіальної цілісності України".

Нагадаємо, Україна отримала низку сигналів солідарності від міжнародних партнерів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, рятувальники попереджають про заморозки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини