«Аграрний Олімп» – без Гордійчука, але з Дикуном

Вийшовши (за іншими даними – будучи виключеним) з Аграрної партії, одіозний хмельницький депутат Андрій Гордійчук почав презентувати себе як заступника голови партії «Батьківщина» з аграрних питань. Проте депутати «Батьківщини» відхрещуються від бізнесмена-аграрія. Аби розставити всі крапки над «і», журналісти кілька тижнів поспіль намагалися поспілкуватися з паном Гордійчуком, але той успішно ховається від усіх запитань.

Андрій Гордійчук

Аби врешті отримати коментар щодо заборгованості заснованого Гордійчуком кооперативу перед селянам, представники «СтопКору» приїхали на одну з головних урочистостей для аграріїв – захід «Аграрний Олімп», яку організував один із друзів пана Гордійчука – Андрій Дикун.
Але і тут нашого героя не було. Однак журналісти поговорили з паном Дикуном, якого називають тим самим другом, який допомагає пану Гордійчуку прорватися у парламент.

«В мене немає інформації про те, незважаючи на те, що я його друг, що він планує іти в парламент. Про те, що він спілкується з політичними силами, то це так. Хто тепер не спілкується?», - каже пан Дикун.

До речі, сам Андрій Дикун не проста особа в українському політикумі. Він очолює приватне підприємство «Дикун», яке працює в напрямку аграрного консалтингу, а також є президентом Асоціації виробників молока, головою громадської організації «Всеукраїнська Аграрна Рада». І найголовніше, Дикун 9 місяців був заступником міністра аграрної політики та продовольства України.

Протягом політичної кар’єри пан Дикун завжди знаходив спільну мову з провладними партіями. До прикладу, у 2014 році Андрія Дикуна на посаду міністра аграрної політики та продовольства рекомендував очільник Міністерства та член ВО «Свобода» Ігор Швайка. Саме в той час Дикун водив дружбу зі «свободівцями». Сьогодні пан Дикун активно співпрацює з «Батьківщиною».

Його громадська організація «Всеукраїнська Аграрна Рада» та «Аграрний союз України» 23 березня підписали меморандум про співпрацю для спільного проведення ефективних реформ у сільському господарстві та забезпечення розвитку сільських територій. тож чи може пан Дикун допомогти Андрію Гордійчуку потрапити в партію – залишається тільки здогадуватись і спостерігати.

Пильнуйте за перебігом подій у сюжеті Христини Кришихи:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини