Африканський інтер’єр вражає своєю розкішшю13

17.05.2020 03:07

Етноінтерьери завжди оригінальні, якщо зберігати почуття міри. Тому якщо ви не зовсім готові до створення незвичайного африканського інтер'єру, що відрізняється надзвичайною яскравістю, то, як варіант, можна використовувати в інтер'єрі тільки окремі його елементи.

Перш ніж приступити до створення африканського стилю в інтер'єрі, необхідно визначитися з тим, яка стоїть мета: або завдання полягає в привнесення лише кількох африканських колоритних відтінків в інтер'єр або це буде максимально повне повторення основних характерних рис африканського житла. Коли курс буде обраний, можна приступати до втілення своєї ідеї.

1. Характерні самобутність, колоритність, динамічність, енергійність, експресія і контраст. З одного боку тут присутній мінімалізм і простота форм, з іншого боку, примітив в декорі і грубість у фактурі.

2. Оскільки в інтер'єрі даного стилю простежується нагадування про пекучому сонці, про пісках в пустелі і непрохідних джунглях, то і колірна гамма відповідно визначається такими відтінками, як пісочний, коричневий, теракотовий, помаранчевий, жовтий, цегляний і навіть болотно-зелений. Допускається обережне впровадження синіх відтінків, але тільки в невеликих кількостях і в якості акценту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колір слонової кістки в інтер'єрі: показали універсальні приклади дизайну

3. Для оздоблення стін можна використовувати шпалери з малюнком, що імітує шкіру рептилій або забарвлення диких тварин. Можна скомбінувати шпалери, використовуючи однотонні, мають фактуру штукатурки з кольоровими, наприклад, з імітацією екзотичної шкіри.

А можна просто пофарбувати стіни в теплий або навіть білий відтінок. Для додання яскравості, можна виконати бордюр, який має африканський орнамент або ж він може бути просто паперовим або розписаним фарбами. До речі, стіни можна прикрасити розписом силуетів тварин.

Крім цього, застосування декоративної штукатурки є ще одним варіантом обробки стін. Ще краще, якщо штукатурку штучно "зістарити". Іноді частина стін обробляється з африканським орнаментом тканиною, а якщо це ванна кімната або кухня, то прекрасно підійде мозаїка для облицювання стін або ж плитка з імітацією фактури шкіри рептилій.

Джерело: Gazeta.ua

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X