Аферисти оформляють на себе іноземні авто, прикриваючись статусом “з інвалідністю”

04.02.2020 13:49

В Україні з метою уникнення оподаткування під час розмитнення автомобілів використовують схему з псевдогуманітарною допомогою для осіб з інвалідністю. Це вдається завдяки діркам у законодавстві й відсутності контролю та підробленими документами. 

Вказується, що за українським законодавством особи з інвалідністю мають право отримати у подарунок від іноземця автомобіль. Транспорт визнається гумдопомогою, тож на кордоні за нього не потрібно платити мито й ПДВ. Однак багато людей просто купують закордоном автівку, вписують у документи підставних дарувальників, й таким чином не сплачують податки.

Зауважується, що одні й ті ж іноземці регулярно віддають в Україну нібито задарма пристойний транспорт у такій кількості, що скидається на продаж, замаскований під гуманітарну благодійність.

Також людина, за правилами, не може скористатися "гуманітарною" пільгою під час розмитнення, якщо у неї в користуванні або власності вже є авто, однак це правило також порушують, повідомляють журналісти "Бігус.інфо".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини