Аферисти в електромережах: хто стоїть за багатомільйонними махінаціями?

У справі обкрадання вітчизняних енергокомпаній, окрім екс-нардепа Дмитра Крючкова, якого було екстрадовано з Німеччини, фігурують інші гучні прізвища: народний обранець Ігор Кононенко, брати Суркіси тощо. Натомість, сам Крючков назвав ще одного можливого учасника корупційної схеми. Подробиці – у сюжеті Марії Гураль.

У своїй промові підозрюваний запевняє, що станом на 2015 рік у його власності було лише 25% акцій. Натомість 75% перейшла в офшорну компанію UA Energoset Holdings, яку мовляв контролює Юрій Буглак – народний депутат від фракції БПП.

Сам же нардеп, знайомство з бізнесменом Крючковим не заперечує: «Я дійсно знайомий з паном Крючковим – ми зустрічались декілька років тому, але я спілкувався з ним як адвокат. Інформація щодо предмету нашого спілкування є адвокатською таємницею, однак ми точно не розмовляли про ринок енергетики», - наголосив пан Буглак.

Та причетність до розкрадання обленерго пан Юрій відхиляє: «Інформацію, яку озвучив пан Крючков в суді, я дізнався зі ЗМІ. Звідти ж я дізнався, що стою за якоюсь офшорною компанією та володію якоюсь часткою цієї компанії. Це взагалі не відповідає дійсності й мені навіть невідомо, що це за компанія і її назву я вперше почув саме від журналістів. Але я поцікавився як юрист інформацією – і в українському, і в кіпрському реєстрах є відомості про бенефіціарів цієї компанії. У державних реєстрах цих країн бенефіціаром зазначена Локтіонова Наталія Едуардівна».

Цікаво й те, що з офіційних реєстрів станом на 2018 рік випливає, що керівником офшорної компанії є Наталія Крючкова – дружина підозрюваного.

Та чи понесуть покарання винні та як розвиватиметься справа надалі? «СтопКор» продовжує стежити за перебігом резонансного процесу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини