Адвокати Януковича пробували зірвати засідання суду з обрання президенту-втікачеві запобіжного заходу

13.05.2020 00:06

Адвокати намагаються зірвати судове засідання з обрання експрезиденту Віктору Януковичу запобіжного заходу у справі щодо подій 18-20 лютого 2014 року на Майдані.

Судове засідання Печерського райсуду Києва розпочалося з того, що захисники Януковича подали низку клопотань. Спочатку вони вимагали взагалі не розглядати питання про обрання експрезиденту запобіжного заходу через нібито закінчення терміну досудового розслідування, а потім почали вимагати відводу прокурорів, заявляючи про упередженість представників обвинувачення. Ці клопотання суд залишив без задоволення, пише Уніан.

Після цього адвокати подали ще два клопотання - про виклик Януковича до суду. Ці клопотання суд також не задовольнив, і суддя Олексій Соколов заявив про початок розгляду питання щодо обрання експрезиденту запобіжного заходу.

При цьому суддя додав, що адвокати Януковича зловживають своїм правом на захист з метою затягнути засідання. Коли один з прокурорів розпочав виголошувати клопотання, в якому вони просять суд обрати президенту-втікачеві запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, адвокат Віталій Сердюк почав його почав перекрикувати. Він став вигукувати, що захист має 15 томів матеріали справи, які свідчать про невинуватість Януковича.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини