Адвокати: Генпрокуратура не має претензій до професійних якостей Мамедова

Юридична компанія "Міллер" повідомила, що Генпрокуратура не має претензій до професійних якостей заступника Генпрокурора Гюндуза Мамедова.

mamedov
Фото: УП

Про це пише Українська правда.

"Будь-яких претензій щодо професійних якостей Гюндуза Мамедова, кадровою комісією не висловлено", - йдеться у повідомленні.

Юристи зазначають, що 2 серпня Кадрова комісія Офісу генерального прокурора винесла вердикт, яким вважає, що Мамедов не може належним чином виконувати покладені на нього посадові обов’язки через відсутність допуску до державної таємниці, якого сам ОГП позбавив Мамедова 1 липня.

Відтепер дисциплінарне провадження завершене та відповідно відсутні обставини, які перешкоджали прийняти у встановлений Кодексом законів про працю двотижневий строк рішення про звільнення Мамедова за власним бажанням, зазначають юристи. Два тижні з моменту подання заступником генпрокурора заяви про звільнення спливають 11 серпня 2021 року.

Нагадаємо, глава Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова позбавила свого заступника Гюндуза Мамедова керівництва над так званим "Департаментом війни", а пізнше забрала решту повноважень.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, проти заступника Венедіктової Мамедова відкрили кримінальну справу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини