Адвокату зі Львова, викритому СБУ, повідомлено про підозру у привласненні комунального майна на мільйони гривень

04.06.2020 11:51

Адвокату зі Львівщини, викритому СБУ, повідомлено про підозру в умисній фальсифікації документів щодо прав власності на державне майно, шахрайстві та «відмиванні» доходів, одержаних злочинним шляхом.

За версією слідства, адвокат спільно зі знайомим розробив схему із протиправного привласнення майна міської громади. Встановлено, що він замовляв виготовлення підроблених документів для незаконної зміни прав власності на землю та об’єкти комунальної нерухомості у Львові загальною вартістю понад 6,4 мільйона гривень. Потім зловмисник перереєстрував майно на підконтрольні псевдогромадські організації для подальшого перепродажу комерційним структурам. 

Оперативники спецслужби встановили, що організатори реалізували частину відчуженої нерухомості за 300 тисяч доларів США, а іншу встигли передати у власність одній з «громадських організацій».

Наразі зловмиснику оголошено про підозру в організації вчинення злочинів, передбачених ч. 4 ст. 358 (підроблення документів), ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Планується оголошення про підозру його спільнику.

Викриття незаконної діяльності проводилось оперативниками УСБУ у Львівській області спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини