Адвоката жінки, що організувала напад на школу у Кропивницькому, можуть позбавити ліцензії

28.02.2020 14:00

На рахунку «охоронців» з одеської фірми «Самсон» – рейдерські захоплення підприємств, рекет, розбій та навіть смерть людини. І все це залишилося безкарним. Чому саме цим «відморозкам» мешканка Кропивницького замовила викрадення власного сина зі школи? І чому вчителька одразу не викликала поліцію? Дізнавалась Наталія Дігтяр.

Отже, ще раз повернімося до подій 15 січня. На відео, яке відзняли за кілька годин після нападу на школу, можна почути, як мама забороняє синові вийти на вулицю. Чи мала право на це жінка – повинні з’ясувати компетентні органи.

Як зазначає керівник ГО «Батько має право» Олександр Швець, дитина в обласному центрі України опинилася замкнутою в машині понад 12 годин і не могла реалізувати свої базові потреби. Утім, представник місцевого органу опіки й піклування, постукавши до машини та почувши у відповідь відмову у спілкуванні, просто пішов геть.

Очільниця управління з питань захисту прав дітей м. Кропивницького Тетяна Тимоховська коментувати ситуацію на камеру також відмовилась, посилаючись на конфіденційність інформації щодо дитини.

У викраденні дитини була задіяна одеська охоронна фірма "Самсон" ексберкутівця Бабенка

Натомість класна керівниця першокласника стверджує: під час викрадення малюка намагалася взяти телефон і зателефонувати, але до неї підбіг чоловік похилого віку в окулярах та з борідкою і силою вихопив з рук телефон.

Чоловік, про якого згадує вчителька – не спецпризначенець. Це Анатолій Романюк, адвокат матері хлопчика. І за цим фактом вже відкрили кримінальне провадження.

А оскільки він порушив правила адвокатської етики, «СтопКор» вже подав звернення до Асоціації адвокатів України, щоб позбавити Анатолія Романюка ліцензії на професійну діяльність.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини