Адвокат розповів з якою швидкістю рухалась машина фігурантки смертельної ДТП в Харкові Зайцевої

20.12.2018 16:20

Захисник Геннадія Дронова розповів, що авто рухалось зі швидкістю 106 км/год і якби не це, то аварії можна було б уникнути. При цьому він не уточнив джерела своїх даних. Про це інформує видання “NewsRoom”.

"Lexus рухався зі швидкістю 106 кілометрів на годину. Якби він їхав повільніше, була б можливість уникнути аварії. Ці дані доводять, що факти, що лежать в основі розслідування, є некоректними. Тому ми з'ясовуємо обставини, які повинні були встановити раніше", – заявив Сергій Перепелиця.

Тим часом, харківський експерт Юлія Носатенко назвала причини, з яких в ході вивчення відеозапису так і не вдалося встановити швидкість автомобіля Зайцевої перед аварією на Сумській: за її словами, рівень заокруглення і кут камери визначала спеціальна комісія.

"Ми не змогли встановити швидкість Lexus, тому що кадри з його кузовом були занадто розмиті", – заявила вона.

Варто додати, що після закінчення судового засідання прокурор Валерій Бухан зазначив, що звинувачення завершило дослідження всіх доказів і готове до завершення судового процесу.

Тим часом, до суду було доставлено матеріали комплексної автотехнічної експертизи, про проведення якої раніше просив адвокат Дронова. Прокуратура і захист Зайцевої погодилися з долученням результатів аналізу, але попросили час на ознайомлення з ними.

Суддя Віктор Попрас погодився з доводами сторін і призначив наступне засідання на 8 січня.

Читайте також: "Вночі на Донеччині внаслідок пожежі загинули двоє людей".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини