Адвокат Порошенка запевняє, що судове рішення про його примусовий привід на допит є незаконним

04.06.2020 19:49

Рішення Печерського суду про примусовий привід експрезидента Порошенка на допит в ДБР незаконне, оскільки судове засідання відбулося без його клієнта.

З такою заявою виступив адвокат п'ятого президента України Ігор Головань, передає "ОстроВ" посилаючись на "Українська правда".

"Згідно зі статтею 482-2 КПК України, подібні клопотання повинні розглядатися при обов'язковій участі народного депутата. Петра Порошенка про судове засідання не повідомили і до участі в ньому не запрошували. Ні Печерський суд, ні Генеральний прокурор, ні слідчі ДБР про вимогу законів не турбуються", - зазначив адвокат.

Він додав, що його клієнту до сих пір не дали рішення суду для ознайомлення. Адвокат зазначив, що у Порошенка не скажуть, чи прийде експрезидент на допит, поки не побачать постанови Печерського суду, яке обіцяли надати 5 червня.

Як повідомлялося раніше, Печерський районний суд міста Києва прийняв рішення про примусовий привід п'ятого президента України Петра Порошенка для допиту в якості свідка. Допит повинен відбутися о 11:00 10 червня в приміщенні Державного бюро розслідувань.

22 травня Порошенко вже викликали на допит в ДБР в якості свідка у справі про незаконне переміщення через кордон 43 картин всесвітньо відомих художників на 11 годину 26 травня. Замість допиту Порошенко у вівторок відкрив виставку картин, які фігурують у виробництві, в музеї Гончара.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X