Адвокат Новіков розповів про візит в СІЗО до полоненого українського моряка

28.12.2018 15:32

Російський адвокат Ілля Новіков відвідав командира українського катера “Бердянськ”, захопленого Росією. Про це інформує “112 Україна”.

"Я півгодини тому вийшов із СІЗО. Роман почуває себе добре. Його більше цікавило, як себе почувають його підлеглі, члени його екіпажу, - це саме катер "Бердянськ", який був обстріляний російськими військовими кораблями. Роману досі не видали жодного цивільного одягу. Він ходить в тюремній робі, яку видають засудженим", – розповів адвокат.

Через Новікова Роман просив передати привіт та новорічні вітання своїм близьким і всім, хто його підтримує. "Він розуміє, в якому становищі перебуває", – додав адвокат.

Нагадаємо, вранці 25 листопада українські малі броньовані артилерійські катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також рейдовий буксир "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполя. Поблизу Керченської протоки їх перехопили чотири прикордонні кораблі РФ, хоча, за даними ВМС України, про перехід корабельної групи російську сторону повідомили заздалегідь.

Українська корабельна група вирішила продовжити хід. Коли вона підійшла до Керченської протоки, Росія оголосила, що перехід закрито в обидві сторони через сходження на мілину танкера.

Близько 19:00 корабельна група ВМС ЗСУ рушила на вихід з протоки. Російські кораблі почали переслідування, російський прикордонний корабель "Дон" протаранив буксир "Яни Капу", а потім росіяни відкрили вогонь на ураження й захопили українські кораблі та їхні екіпажі – 24 людини.

Читайте також: "ЗСУ закріпилися на значному відрізку в окупованій Горлівці – подробиці операції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини