Адвокат Насірова заявляє про необхідність госпіталізації свого підопічного

07.03.2017 11:06

Захист відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова  буде намагатися перевести підзахисного зі слідчого ізолятора в лікарню "Феофанія". Насіров досі не виписаний з цього медзакладу.

Новину повідомляє "Преса України".

"Мені здається, що зараз повториться те, що було позавчора, коли Насірова протягом 4 годин катали та все ж привезли в "Феофанію". Я впевнений, що зараз виникнуть складнощі щодо його доставки в СІЗО, оскільки він є стаціонарним хворим. Проте я не виключаю, що це питання буде вирішено шляхом телефонних дзвінків", – сказав адвокат Андрій Кузьменко.

Окрім того, захист відстороненого глави ДФС вважає рішення суду "незаконним і протиправним". Обіцяють подати апеляцію й відстоювати позицію в майбутньому.

Також Кузьменко відзначив, що навряд чи є Романа Насірова є 100 мільйонів гривень для внесення застави. За його словами, в глави ДФС всі гроші задекларовані й "лівих" грошей немає.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Також його арештували на 60 діб і відвезли в СІЗО.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини