Адвокат Лікарчук сховався від журналістів за кордоном

05.12.2019 12:00

Порушення адвокатської етики, розголошення даних клієнтів, зв’язки з рейдерами та ганебне звільнення з державної служби – людині саме з таким бекграундом довірили юридичний супровід Наглядової ради «Нафтогазу» України. Сам Костянтин Лікарчук спілкування з медійниками уникає. Та що відбувається за лаштунками скандальної угоди між «Нафтогазом» і «Кінстелларом»? Спробувала з’ясувати Альона Середа.

Знімальна група «СтопКору» навідалась до офісу української фірми, куди зайти сторонньому з вулиці неможливо. Тому журналісти відрекомендувалися потенційними клієнтами фірми й потрапили у приміщення.

Але вже за традицією всіх антигероїв, саме цього дня пан Лікарчук начебто полетів з робочим відрядженням за кордон і відповідно не зміг поспілкуватися з медійниками. Представники «СтопКору» довго вмовляли працівників фірми хоча б завізувати запит на коментар.

Але у відповідь почули категоричну відмову: «Ми, на жаль, це прийняти й підписати не можемо, тому що ми з вами в жодних стосунках не перебуваємо».

У пошуках відповіді на свої запитання журналісти звернулись до компанії, яка спочатку виграла тендер – «Василь Кісіль і Партнери». Та не отримавши жодної реакції на запит, поїхали до офісу установи.

Участь у тендері взяли 4 компанії

Там медійників запевнили, що наразі ніхто не може поспілкуватися з ними та пояснити причину відмови від підписання договору. Аргументи, як завжди, залізні – то немає потрібного юриста, то взагалі й бажання щось пояснювати немає.

«На жаль, не зможемо прокоментувати ваші запитання», – зазначив керівник відділу зв’язків з громадськістю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини