Адвокат: Киві можуть незаконно видати адвокатське свідоцтво всупереч довідці з психлікарні

Нардепу Іллі Киві кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури може незаконно видати свідоцтво про заняття адвокатською діяльністю. Таку заяву під час пресконференції Дмитра Павліченка щодо судді Чванкіна в медіацентрі «СтопКор» зробив адвокат Микола Кушніренко.

Kyva
Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива Фото: скріншот

«Я був шокований, коли дізнався, що Кива може отримати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Кива був звільнений від кримінальної відповідальності раніше на підставі документів із психлікарні, де було встановлено, що він хворий. Тому й закрили справу. Тож як йому видавати свідоцтво, коли він хворий? Як він став депутатом?», – наголосив він.

Kushnirenko
На фото адвокат Микола Кушніренко Фото: СтопКор

Нагадаємо:

  • Нардеп від «ОПЗЖ» Ілля Кива замість в'язниці за вимагання 1,5 тисячі доларів хабаря у 2011 році отримав лише штраф, бо надав у суд довідку з психлікарні. У судових рішеннях йшлося про психопатизацію особистості Киви.
  • У 2021 році Кива здав іспит для отримання права займатися адвокатською діяльністю в Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури. Пізніше він пояснив журналістам, чому складав іспит не в Києві.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини