Адвокат екссудді: Чаус “перебуває під захистом СБУ”

Адвокат Ростислав Кравець, який представляє інтереси колишнього судді Дніпровського суду Києва Миколи Чауса, розповів, що зустрічався зі своїм підзахисним. За його словами, нині екссуддя "перебуває під захистом СБУ".

Chaus
Фото: inforesist.org

"Я з ним поспілкувався, стан його, чесно кажучи, не дуже. Тому я прекрасно розумію Службу безпеки України і, на мій погляд, йому дійсно загрожує небезпека. Тому Служба безпеки України, я вважаю, зараз абсолютно правильно робить, що дає та забезпечує його безпеку", - зазначив він, передає "ZN.UA".

Захисник Чауса стверджує, що його підзахисний поки не є затриманим, нині він готує документи, необхідні для надання його клієнтові правозахисної допомоги.

"Він поки що не є затриманим і перебуває під захистом СБУ. Маю велику надію, що перші особи держави знайдуть в собі сміливість взяти на себе відповідальність і з максимальним дотриманням прав людини вирішити це питання", - додав Кравець.

Згодом у своєму Telegram-каналі юрист додав, що ані на нього, ані на його клієнта не вчиняється тиск з боку української спецслужби: "СБУ поки ні на мене, ні на Миколу Чауса ніякого тиску не чинила. Те що вони можуть це робити, як і будь-який інший правоохоронний орган України, сумнівів немає. (...) З керівниками СБУ я не спілкувався, зі слідчим поспілкувалися, але віддалено".

Нагадаємо, Чауса затримали в одному із сіл на Вінниччині після дзвінка одного з місцевих мешканців.

В Україні суддю Чауса підозрюють в отриманні хабаря в розмірі 150 тисяч доларів у серпні 2016 року. Хабар суддя закопав в городі в банках. Заарештувати Чауса не вийшло, після чого він втік на території Молдови, де був до цього року, поки його не викрали невідомі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Чаус вже в столичному ізоляторі СБУ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини