«Адвокат диявола»: успішний юрист-міжнародник і любитель елітних автівок Лікарчук відстоює інтереси агрорейдерів

30.01.2019 11:25

Уявіть собі, що вашу компанію захопив директор фірми, що надавала вам юридичні послуги. А тепер уявіть, що подібні інциденти трапляються перманентно в кар'єрі адвоката міжнародного рівня. То хто є хто? А головне, який шлейф тягнеться за адвокатом у законі? В ексклюзивному розслідуванні журналіста «Стоп Корупції» Асі Глуцької ви дізнаєтесь його ім'я!

Впродовж кількох місяців «СтопКор» стежив за подіями довкола рейдерських захоплень великих агропідприємств – «Росток-Холдинг» та «Агрейн». І знайшов одну дуже цікаву деталь. Інтереси рейдерів в обох ситуаціях відстоював адвокат-міжнародник Костянтин Лікарчук.

Невелике досьє на нашого героя: Костянтин Ігорович Лікарчук, народився 1978 року в м. Луганськ. Одружений, має дітей. Навчався в Інституті міжнародних відносин при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, здобув кваліфікацію магістра міжнародного права, перекладача з англійської мови. Друга освіта: Колумбійський університет, Нью-Йорк, США, кваліфікація: магістр права.

З серпня 1998 року – експерт-правознавець фірми правового захисту «Верітас». У 24 роки він очолив фірму «Мельниченко та Лікарчук». З травня 2015 року – заступник Голови Державної фіскальної служби України. Звільнений Кабміном у серпні того ж року за порушення присяги. Позбавлявся адвокатської ліцензії за порушення правил адвокатської етики.

10.12.2017 притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, а саме – за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Перебував за кермом власного автомобіля ASTON MARTIN.

Швидке кар'єрне зростання, успішна адвокатська діяльність, елітні автівки. Забули додати ще п’ятикімнатну квартиру у самісінькому центрі столиці в ошатному будиночку. Потрапити сюди простому смертному на кшталт нас з вами – зась. Всередині охорона. І камери. До речі, відео саме з цих камер потрапило до рук журналістів: хтось з сусідів Костянтина Лікарчука злякався, що то саме до нього приходив «СтопКор» і надіслав це відео в нашу редакцію – мовляв, не ходіть, де не треба.

До речі, на 8 і 9 поверх цього будинку ліфти не їздять, поверхи перекриті, бо ж звідти починаються елітні квартири. Адже чим вище до неба, тим ближче до самі знаєте чого. А зірки, як відомо, в метро не їздять. Взяти хоча б нашого героя: до автопарку Костянтина Лікарчука належить:

KIA SPORTAGE синього кольору, 2009 р.в.,
BMW 730 LD чорного кольору, 2017 р.в
ASTON MARTIN DB9 сірого кольору, 2010 р.в.,

та, можливо, «Порш Каєн» з не вітчизняною реєстрацією. Принаймні саме з цього авто, якщо вірити заяві Лікарчука до Печерського райвідділку, невстановлена особа поцупила передні фари.

Ось і виникає закономірне питання – як і звідки? А головне – за які заслуги? Дізнавайтесь про це з власного розслідування Асі Глуцької:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X