Адвокат Богдан Хмельницький щодо повернення судів до електронного документообігу

03.09.2019 12:59

Державна судова адміністрація України опублікувала наказ від 20 серпня 2019 року №814 Про затвердження Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України.

Фото: sud.ua

Інструкція набирає чинності через 10 днів з дня видання наказу, повідомляє портал “Судова влада”.

Як повідомляють представники судових інстанцій, з нової редакції інструкції виключені раніше внесені туди поправки стосовно переходу судів на електронний документообіг.

ДСА повідомила судам, що Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система (ЄСІТС) найближчим часом не запрацює, тож суди повертаються до паперового документообігу. Про це написав у своєму Facebook суддя Окружного адмінсуду Києва Руслан Арсірій.

Правозахисник Богдан Хмельницький вважає, що над впровадженням “електронного суду” в Україні не просто погано попрацювали, а свідомо саботували багато необхідних пунктів переважно у матеріально-технічній сфері, і найближчим часом варто чекати інших ознак того, що в нас намагаються надовго “поховати” електронний документообіг.

“Це не є наше звичне українське нехлюйство. Це свідоме сплановане вбивство довгої, дорогої, громіздкої і справді корисної реформи”, - переконує він.

Нагадаємо, публікація, яка анонсувала початок роботи ЄСІТС, з'явилася у газеті “Голос України” 1 грудня 2018 року. Запуск системи планувався 1 березня 2019 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини