Адмінресурс як агітатори для кандидата: як підлеглі мера Ужгорода Андріїва агітують за його брата (ВІДЕО)

14.07.2019 18:41

Чиновники міської ради чи адмінресурс на побігеньках у мера? В Ужгороді місцеві чиновники у робочий час беруть участь у передвиборчих заходах кандидата у ВР та брата мера – Андрія Андріїва. Про це громадським активістам повідомляють жителі міста.

«Так директор департаменту міського господарства Володимир Бабидорич разом з Андрієм Андріївим 6 липня 2019 року проводили агітацію у дворі по вул. Можайського, 16. Але рекламна акція не вдалася, бо жителі почали ставити реальні запитання. Зокрема, намагалися дізнатися, чому не фінансується реконструкція стадіону, який на громадському бюджеті Ужгорода, але три роки кошти на проект чомусь не дають», – зазначають громадські активісти.

«Вочевидь, Андріїв возить із собою Бабидорича, щоб той відповідав на ті питання щодо благоустрою Ужгорода, на які Андріїв відповісти не може. Оскільки не обізнаний і не компетентний у цьому. Натомість Бабидорич обіцяє, що усі питання, які піднімають місцеві, будуть вирішені, після того, як Андріїва оберуть депутатом», – зазначають жителі Ужгорода.

Додамо, що брат мера Ужгорода, депутат Закарпатської обласної ради від політичної партії "Відродження" Андрій Андріїв самовисунувся кандидатом в депутати ВРУ по 68-му округу.

Сам міський голова іде до парламенту під номером 10 у списку партії «Опозиційний блок».

Мер Ужгорода Богдан Андріїв

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини