В університеті Зеленського платитимуть у валюті: зарплата буде від 4 тисяч

13.06.2021 12:59

Президент України Володимир Зеленський хоче, щоб для найкращих викладачів майбутнього президентського університету зарплата стартувала з 4 тисяч "доларів або євро", розповів в ексклюзивному інтерв’ю "Радіо Свобода" міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає "ZN.UA".

Zelenskyj
Фото: УП

За словами міністра, перед тим як точно озвучувати майбутні зарплати викладачів вишу, потрібно розробити концепцію його роботи.

Проте Шкарлет додав, що у розмові із Зеленським президент назвав суму в 4 тисячі, які потрібно забезпечити хоча б для провідних фахівців цього навчального закладу.

"Дайте спочатку концепцію напишемо. Тому що вже одне речення було озвучене про зарплату. Але коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для найкращих маємо виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які спроможні… 4 тисячі. Або доларів, або євро. Принаймні, такі розмови були", - сказав глава країни.

Нагадаємо, що ще будучи кандидатом у президенти Володимир Зеленський у своєму влозі заявив, що українським вчителям можна підняти зарплату до 4 тисяч доларів і на це потрібно "лише 200 мільйонів доларів на рік". Тоді кандидата висміяли щонайменше за невірний підрахунок, адже в Україні приблизно півмільйона педагогів. Потім відео видалили, а про підвищення зарплат вчителям у Зеленського більше не згадували.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в окупованому Криму з'явиться рада з питань підтримки російської мови.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини