95-й квартал замерзає: жителі Кривого Рогу протестують під місцевою теплоцентраллю

27.01.2021 12:36

Льодовиковий період на батьківщині Президента? З моменту призначення Павла Савчука керівником підприємства «Криворізька теплоцентраль» на енерговелетні Кривбасу триває зачистка кадрів та розкрадання бюджетних коштів. При цьому батареї в будинках жителів – ледь теплі. Та найцікавіше, що до корупційної схеми причетний Фонд держмайна. Більше про це – у відео.

Жителі міста обурені: у школах і садочках холодно, а платити за тепло у невеличкій квартирі доводиться близько 3 тисяч гривень. Вони вимагають негайного звільнення Павла Савчука, адже цифри у платіжках суттєво зросли, відколи останній очолив «Криворізьку теплоцентраль».

За інформацією «СтопКору», ініціював призначення Савчука Денис Кудін – чинний заступник голови Фонду держмайна України.

Kryvyy_Rig1
Люди вимагають звільнення Савчука й Кудіна Фотоколаж: СтопКор

Мітингарі прийшли під адмінбудівлю спитати, чому тепер мають сплачувати більше, і закликали пана Савчука вийти до людей. Однак усередину не пустили не тільки тих, хто прийшов на прийом до т.в.о. керівника теплоцентралі, а й навіть голову профспілки Анатолія Чалого.

«Сьогодні ми як представники громадськості прийшли підтримати людей, висловити свою громадянську позицію та донести ситуацію до Кабміну та ЗМІ. Чому саме під керівництвом Савчука відбуваються ці зловживання, прорив магістралей, розкрадання коштів?» – наголосив правозахисник ГО «Стоп корупції» Олександр Омельченко.

Kriviy rig tarifi
Мешканців і активістів не пустили до теплоцентралі Фото: СтопКор

Разом із тарифною війною нове керівництво розпочало й масштабну зачистку кадрів. За каденцію Савчука з підприємства звільнили майже тисячу фахівців. Деяких з них – без попередження. А когось – буквально силоміць.

Щоб розв’язати конфлікт, робочий колектив звернувся до керівників держави й профільних відомств. Жителі міста також звертаються до правоохоронців і Фонду держмайна з проханням розібратись у махінаціях Павла Савчука та Дениса Кудіна. Адже наразі опалювальний сезон на батьківщині Зеленського – під загрозою зриву. Замерзає навіть 95-й квартал.

Через невиконання вимог громада обіцяє влаштувати безстроковий протест.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини