800 тисяч гривень «відкату» – колишній в.о. голови Держслужби зайнятості відповість у суді за шахрайство

До суду скеровано обвинувальний акт щодо ексвиконувача обов’язків голови Державної служби зайнятості України та його пособника за шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що в.о. Голови ДСЗУ заволодів коштами приватного підприємства, яке виграло тендер на будівництво Житомирського обласного центру, погрожуючи призупинити виплати за укладеними договорами. Користуючись службовим становищем посадовець разом зі спільниками з січня по травень 2019 року одержали загалом 800 тисяч гривень в якості «відкату».  До протиправної схеми причетні також заступник керівника Департаменту – начальник управління Держслужби зайнятості та приватна особа у якості посередника.

Один з чиновників ДСЗУ пішов на співпрацю зі слідством. 11 липня 2019 року щодо нього винесено обвинувальний вирок.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Центрального регіону України.

У разі доведення вини, колишньому в.о. Голови Державної служби зайнятості  та посереднику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини