80% шахт зруйновані: Захарченко зізнався, до чого довів вугільну промисловість Донецької області

10.10.2017 17:56

За час окупації було зруйновано 80% шахт, розташованих в Донецькій області, а з інших продовжують "вичавлювати" максимум, щоб хоч якось забезпечити регіон вугіллям.

Цю інформацію озвучив сам ватажок донецьких терористів Олександр Захарченко в інтерв'ю одному з російських видань, повідомляє "Діалог.UA" з посиланням на "Новости Донбасса".

Він похвалився, що на території так званої "ДНР" видобувається достатня кількість вугілля, щоб забезпечити виробництво електроенергії при тому, що 80% відсотків шахт на окупованій "ДНР" території зруйновані.

"Ми за вісім місяців відкрили більше лав, ніж за двадцять років. І це при тому, що у нас 80 відсотків шахт зруйнованих, при тому, що ми втратили більшу частину територій. Але ми видобуваємо стільки, скільки необхідно для генерації електроенергії, і на цьому шматку території ми зробили все можливе", – заявив Захарченко.

В травні 2017 року заступник міністра вугілля та енергетики "ДНР" Олександр Федоров заявив, що Старобешівська ТЕС зараз працює на 50%, а Зуївська ТЕС – на 33%.

Не краща ситуація з вугільною промисловістю і в сусідній псевдодержаві "ЛНР". Там шахтарі більш як місяць страйкують, вимагаючи виплатити зарплату.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини