65 тисяч премії: журналісти дізналися, скільки заробляє керівниця «Мінрегіону» Олена Бабак

31.01.2020 17:06

Навколо зарплат міністрів продовжують вирувати численні скандали й дискусії. Цього разу нам вдалося дізнатися, скільки ж отримує міністр розвитку громад та територій Олена Бабак. Запит журналістка «СтопКору» Наталя Дігтяр надсилала ще 8 грудня. І лише 31 січня Міністерство розвитку громад та територій України надіслало офіційну відповідь.

 

Олена Бабак Фото: Liga

 

Першочергово варто зауважити, що офіційний оклад міністра – 16 тисяч гривень. Отже, у вересні 2019 року заробітна плата пані Олени була цілком скромною – 15 тисяч гривень з вирахуванням податків. Однак уже з наступного місяця у звіті починають з'являтися цікаві цифри. Наприклад, вже відома нам «Надбавка у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці» у розмірі 3200 гривень, а також «Доплата» за цю саму надбавку у розмірі 2590 гривень.

У листопаді крім вище зазначених надбавок з'являється зовсім «скромна» премія – 45 тисяч гривень. З усіма надбавками за цей місяць Олена Бабак отримала 66 тисяч гривень.
Вже у грудні «надбавка за інтенсивність праці» становила 16 тисяч гривень, а премія – 65 тисяч гривень. Всього за цей місяць пані Олена отримала 82 593 тисячі гривень.

 

Фото: скріншот

 

Зауважимо, що зовсім нещодавно пані міністр засвітилася у гучному скандалі. У Мережі оприлюднили аудіограму з вересневої наради Кабміну за участі Олени Бабак, що розкриває справжні масштаби махінацій чиновників. Головна тема розмови – як забезпечити мільярдні надприбутки «Нафтогазу» коштом українських міст і сіл.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, 17 січня комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування ухвалив рішення підтримати відставку міністра розвитку громад і територій України, яка раніше подала заяву про відставку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини