65% криптовалюти Dogecoin контролюють лише 98 осіб

21.04.2021 21:59

Минулого тижня криптовалюта Dogecoin показала зростання на 450%, досягла капіталізації більше $ 50 млрд і увійшла в топ-5 найбільших криптовалют в світі. Однак авторитетні трейдери називають цю ситуацію "міхуром, який скоро лопне". Ключова причина – це зосередження значного обсягу монет в руках обмеженого кола власників. Про це пише Yahoo.Finance, передає hitechnews.

Dogecoin
Фото: happycoin.club

Згідно з дослідженням Аканда Сітра з компанії з управління ризиками криптовалюти TRM Labs, 65% всіх випущених Dogecoin знаходяться всього в 98 гаманцях. Причому найбільший з гаманців має на балансі більше чверті (28%) всіх альткоїнів, а п’ять гаманців сумарно контролюють 40% монет.

Сітра вважає, що найбільші утримувачі продовжать тримати свої монети, поки не вирішать, що на ринку зібралося досить покупців, які здатні відразу зробити їх мільярдерами.

"Просте шахрайство: тримати Dogecoin, поки ринок не зросте в достатній мірі, а потім продати всі монети, перевівши їх у готівку, і миттєво стати мільярдерами. Пузир Dogecoin легко лопне до кінця цього року", – пише дослідник.

Для довідки:

  • Dogecoin — криптовалюта, базована на Litecoin. Названа на честь відомого інтернет-мема Doge (укр. жовтий собака). Датою появи є 8 грудня 2013 року. Особливістю є швидкий період початкового майнінгу. 9 за капіталізацією криптовалюта, капіталізація на 2 лютого 2020 року складає 10 231 896 303 доларів. Найчастіше використовувалась як чайові чи як жартівлива пожертва. Та з січня 2021 року курс почав активно зростати, на 2 лютого дорівнює 0.078 $, активно зростав після твітів Ілона Маска, Snoop Dogg, соліста гурту Kiss Джина Сіммонса, та активній підтримці у спільноті Reddit.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, криптовалюта ADA злетіла на 20%.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини