6 років колонії замість 9: Гриценко відреагував на вирок суду РФ

21.02.2020 15:13

Ексміністр оборони Гриценко відреагував на вирок Другого західного окружного військового суду в Москві, який присудив йому шість років колонії.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Гриценка у Facebook у п'ятницю, 21 лютого.

"Московський суд визнав мене «терористом» і виніс вирок: шість років перебування у колонії, а після того позбавлення на три роки права обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування, напевно в російських… Те, що вони за вказівкою Кремля витворяють у своєму «військовому суді» - не має жодного стосунку ні до права, ні до справедливості", - написав Гриценко, передає "Тиждень.ua".

Нагадаємо, раніше в російських ЗМІ повідомлялося, що Другий західний окружний військовий суд у Москві заочно засудив Гриценка до шести років колонії за статтею «публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, вчинені з використанням ЗМІ».

Зокрема, його звинуватили у двох висловлюваннях в телеефірі, нібито зроблених у 2014 та 2017 роках. У першому Гриценко нібито заявив, що росіяни теж повинні нести втрати, як і українці на Донбасі, і запропонував підривати російські потяги з бойовою технікою. У другому - що на кожен вибух автомобіля в Києві або Маріуполі українці повинні відповідати вибухами машин у Москві або Таганрозі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X