35 з 64: «ЄС», «Батьківщина» та «ОПЗЖ» отримали більшість у новообраній облраді Кіровоградщини

Голосуй – не голосуй, все одно отримаєш корумпованих посадовців? На Кіровоградщині представники конкурентних політичних сил таємно об’єднались, аби розподілити владні крісла. Записи розмови злили в мережу напередодні місцевих виборів і вони спричинили гучний скандал. Більше про це – у матеріалі Кирила Вольного.

«Виборець іде голосувати з думкою щось змінити, а в результаті хтось у ресторані домовився про щось, і вже думка виборця не важлива… Люди своєю явкою показали ставлення до цього. Я думаю, треба депутатам, Президенту прийняти такі закони, що, коли справжність плівок буде доведено, ці люди довічно не змогли б мати жодної політичної кар'єри в подальшому», – коментує цю історію президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк, якого фігуранти домовлялись спільно «мочити».

Kirovograd4
Олександр Поворознюк Фото: СтопКор

А тим часом ЦВК вже оприлюднила результати місцевих виборів. Цікаво, хто пройшов до Кіровоградської обласної ради?

З’ясувалось, що «Батьківщина», «ОПЗЖ» та «Європейська солідарність» на трьох набрали 35 депутатських мандатів з 64. А це – впевнена більшість. Маючи таку кількість голосів, можна повністю контролювати всі посади в області та бюджет. А на сесіях обласної ради більшістю ухвалювати усі потрібні рішення.

Kirovograd1
Ймовірні учасники розмови Ілюстрація: СтопКор

Тим цікавіше буде спостерігати за подальшим розвитком подій, адже про плани ймовірного конгломерату тепер відомо. Імена, прізвища, посади та «гешефти» – майже про все встигли домовитись того вечора в ресторані голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, його заступник Юрій Гугленко, депутат облради Вадим Волканов та новообраний мер Олександрії Сергій Кузьменко.

Тому обов'язково підпишіться на наш ютуб-канал, аби не пропустити найцікавіше!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини